سطح عضویت

شما سطح کاربری ۲ را انتخاب کردید

The price for membership is ۱۰,۰۰۰.۰۰€ per سال.

Membership expires after 1 سال.


اطلاعات حساب قبلا ثبت نام کرده اید؟ از اینجا وارد شوید

اینجا را خالی بگذارید

قوانین، مقررات و منشور اخلاقی

قوانین، مقررات و منشور اخلاقی:

تمامی فعالیت های سایت "شبکه صفیر" بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات شورای عالی فضای مجازی و در راستای "توسعه فضای سالم، مفید و ایمن" انجام می شود. تعریف فضای مجازی سالم، مفید و ایمن بر اساس قوانین جمهوری اسلامی، شورای عالی فضای مجازی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، فضایی است متشکل از شبکه‌ های ارتباطی که در آن محتوا و خدمات مفید در چارچوب مبانی و ارزش‌ های اسلامی و قوانین و مقررات کشور ارائه می‌ شود و کاربران می‌ توانند بر اساس ویژگی‌ های جمعیتی (از قبیل سن، جنس، شغل و تحصیلات) از محتوا و خدمات مورد نیاز بهره ‌مند شوند و حتی‌الامکان در برابر محتوا و رفتارهای آسیب‌زا محفوظ بمانند. اهداف توسعه فضای مجازی سالم، مفید و ایمن، به شرح ذیل است:

  • ایجاد و توسعه داوطلبانه، مشارکتی و قابل مدیریت فضای مجازی سالم، مفید و ایمن
  • تولید و توزیع محتوا و خدمات سالم، مفید و ایمن مورد نیاز
  • ممانعت از نشر محتوا و خدمات مضر، ناسالم و ناایمن

رویکرد شبکه صفیر، آموزشی، تحلیلی و رسانه ای است و محلی است برای ارتقای بینش سیاسی و رسانه ای و افزایش توان تحلیل رویدادها و تشکیل یک سازمان فکری منسجم و کارآمد از تمامی دلسوزان انقلاب؛ این شبکه محلی برای برنامه ریزی جهت برخوردهای فیزیکی با کنش های سیاسی و اجتماعی احتمالی نخواهد بود.

سایت شبکه صفیر بر اساس منشور اخلاقی خود، محتواهایی که از مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای هستند و یا مطالبی بر اساس منافع مادی یا غیر مادی، له یا علیه هیچ یک از شخصیت های حقیقی و حقوقی منتشر نمی کند.

تمام اعضا و کاربران محترم این سایت، موظف و ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی، عدم انتشار محتواهای مجرمانه رایانه ای و حفظ اصول اخلاقی و احترام متقابل هستند. برای نظارت بر حسن رفتار اعضا و کاربران، تمهیداتی در نظر گرفته شده است. هیچ گونه توهین و بی احترامی به سایر اعضا، شخصیت های سیاسی و غیرسیاسی و انتشار محتواهای غیر قانونی، قابل چشم پوشی نیست و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، عضویت کاربر لغو خواهد شد.